Kocama, bugün hava çok güzel, artık güzel havaların son demi evde oturmayalım dedim. Sinemada vizyona yeni giren büyücülü filme gittik. Bilemiyorum artık açık alan korkusu mu başladı ki bende?

Çok sevdiğim birini trafik kazası sonucu kaybettim ve o gittiğinden buyana hep bir tarafım eksik 😔

Küçücük bir yaprağı onlarca karınca paylaşırken bizler koskoca dünyanın hangi köşesine sığamıyoruz

#VeİtirafEtmeliyimKi Onlarca karınca küçücük bir yaprağın üzerine sığışırken bizler koskoca dünyanın bir köşesine sığışamadık mı şaşırıyorum?

#İtirafEtmeliyimKi Neden büyüdük ki hep çocuk kalsaydık bir çikolata ve şekerle aldansaydık.Büyüdükçe dünya bizim omuzlarımıza daha fazla yük olmaya başladı.

#VeİtirafEtmeliyimKi Aşık olmak isterdim ama bu duygu yirmi sene öncesinde kaldım

At gibi kosabiliyorum

Dobloma 100 tlik yakıt aldım benden mutlusu yok.Eniste moduna girdim herkesi pikniğe davet ediyorum

Sevene can feda sevmeyene Elveda!

Itiraf ediyorum; Nişan alışverişi sırasında annem ile nişanlım arasında gerilim oldu. Erkek tarafı olarak biraz ucuza kaçmak istedik, fakat alışveriş sonrası nişanlımı eve bıraktık, o sırada apartmanda tartışma yaşandı annemle nişanlım arasında annemin hakareti sonrası nişanlımda yüzüğü çıkarıp annemin yüzüne fırlattı, o arbedede apartman tabi kapılarda bizi izlediler resmen, en kötüsü benim için annemin yüzüğü alıp cebine koyması oldu. tabi nişan atıldı, şimdi nişanlım anneme hakaret davası açacağını söylüyor...