Itiraf ediyorum; Nişan alışverişi sırasında annem ile nişanlım arasında gerilim oldu. Erkek tarafı olarak biraz ucuza kaçmak istedik, fakat alışveriş sonrası nişanlımı eve bıraktık, o sırada apartmanda tartışma yaşandı annemle nişanlım arasında annemin hakareti sonrası nişanlımda yüzüğü çıkarıp annemin yüzüne fırlattı, o arbedede apartman tabi kapılarda bizi izlediler resmen, en kötüsü benim için annemin yüzüğü alıp cebine koyması oldu. tabi nişan atıldı, şimdi nişanlım anneme hakaret davası açacağını söylüyor...

Şu ana kadar hiç sevgilim olmadı yaş 20

Hiç gerçekten öpüşmedim

Sevene can feda sevmeyene Elveda!

FBD çok seviyorum

#3GünlükYalanDünyada Ey Hayat...! Neşeli bir şeyler çal...! Ama... benden değil...!!!

Muzik ogretmenimin elindeki kavala üflemek istiyordum.

Ekşi sözlük'te entel dantel entryler yazan, kadın haklarını savunan, romantik ve modern bir erkek imajı çiziyorum. Ama gerçek hayatta tek hobim iddaa oynayıp, sevgilime atarlanmak.

Sınıfın en güzel kızına aşığım. Kız da sınıfın en yakışıklına aşık. Bu sınıfın en yakışıklısı da bana yürüyor gibi. Tedirginim.

Nişanlımın beni bir erkekle aldattığından şüpheleniyorum. Sordum. Aldatmıyorum dedi. Şu andan itibaren beni aldatmasını değil de bir erkekle aldatmasını hazmedemem sanırım. Beterin beteri bu sanırım.

Bir şeyim değildin, hiçbir şeyim oldun...