Dobloma 100 tlik yakıt aldım benden mutlusu yok.Eniste moduna girdim herkesi pikniğe davet ediyorum

Donumdaki bokla 10 gun gezdim.

Erkek atlara karsi ilgim var, munasip ickisi kumari olmayan helal sut emmis bit atla evlenmek isterdim

İtiraf ediyorum.Otobüse binince 'öğrenci mi tam mı' diye sorduklarında 'robot' diyesim geliyor.

Itiraf ediyorum kumarda 50 bin kaybettim, kayıp aranıyor.

Geçen gün işteydim arama yapıldı güzelce karşıladık misafiri, eee demez mi bayan makyaj çantamı unuttum geri dönmem lazim, o bayana selamlar güldürdün bizleri sıcakta sevgiler..;)

Bu yaz tatile giderken elektrik sigortalarını da indirdim su vanasını da kapattım. Dönüp geldiğimde uzun bir süre hem elektriklerin hem de suların kesik olduğunu düşünerek uzun bir süre karanlıkta ve susuz kaldım...

Kocama, bugün hava çok güzel, artık güzel havaların son demi evde oturmayalım dedim. Sinemada vizyona yeni giren büyücülü filme gittik. Bilemiyorum artık açık alan korkusu mu başladı ki bende?

İhtiyar bir amca, köhne bir binanın duvarına işiyordu. Takılmak için "Hayırdır amca, ne iş?" diye sordum. Amcanın cevabı beni dumura uğrattığı gibi her şeyi de gün gibi ortaya koydu. "Hayırdır evladım, ne iş olsun. Artık işemekten başka hiçbir işe yaramıyor".

Oğullarım küçükken, akşamları benimle uğraşmaya başladıklarında ettiğim "baba yorgun" lafını, büyüdüler de şimdi bana karşı kullanıyorlar. Ne diyeyim, armut dibine düşermiş :)

itirafci MLS

Kamyonuna 'Çayın Liptonlusu, kadının ip donlusu' yazan şoför, bu söze şapka çıkarmamak mümkün mü?

Kardeşimin hanımının hamile olduğunu duyunca çok sevinmiştim ve doğacak yeğenimin tüm eğitim masraflarını karşılayacağıma söz vermiştim. Dün eşi doğum yaptı. Dördüzleri oldu :( Benimki de şans işte...

Sarışın kız arkadaşıma bilgisayara format atmam lazım dedim o bilgisayara siyah-beyaz Beşiktaş forması giydirmiş. Sorduğumda işte bilgisayara forma taktım dedi :)